Electronic Watch Q&Q M173J035Y
In stock
SKU
M173035
  • Ärge vajutage kella nuppe kui kell on märg.
Veekindel elektronkell Q&Q M173J035Y
  • Roostevabast terasest tagakaanega valge plastkorpus.
  • Kella mõõdud: 38*35 mm.
  • Tavalise metallpandlaga 16 mm valge kellarihm, mis sobib kuni 20 cm ümbermõõduga randmele.
  • Veekindlus 30 m lubab seda kella kasutada iga ilmaga.
  • Kellamehhanism: MD17421.
  • Kellas on liitiumpatarei CR1616.
  • Patarei eluiga: 2 aastat paigaldamisest.
Reziimid:
  • Kellaaeg 12/24 tunni formaadis.
  • Teine vööndiaeg.
  • Kalender: kuu, kuupäev ja nädalapäev
  • Äratus: tunnid ja minutid AM/PM
  • 1/100s täpsusega kuni 30 minutiline stopper ja tunnid, minutid ja sekundid 24 tunnine stopper
  • Numbrilaua taustavalgustus
Tootja: Citizen Watch Corporation
Naiste elektronkella M173J013Y suur pilt
Eestikeelne kasutusjuhend
More Information
Name Electronic Watch Q&Q M173J035Y
EAN Code 4966006854657
Alarm(s) 1 alarm
Backlight Green LED
Back Cover Material Stainless Steel
Brand Q&Q
Case Material ABS Resin
Height (mm) 37 mm
Width 35 mm
Case Thickness 9 mm
Case Color Black
Chronograph 1/100 sec accuracy
Dial Color Light LCD
Dual Time Yes
Manufacturer Citizen Watch Corporation
Strap Color White
Timekeeping Select 12/24 h
Shape Round
Movement Type Digital
Memorie(s) No
Water Resistant 3 bar